Nowoczesny dom na skarpie to również nocne oświetlenie elewacji czyli projekty domów Kraków od dobry architekt Kraków

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c. główny projektant: mgr inż. arch. Jolanta Smolarska
Dodatkowe informacje
Ten projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Domy jednorodzinne Nowoczesna architektura
Masz pytania? Zadzwoń!
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
601-671-182

pon.-pt. 9:30-17:00

elewacja domu z cegły w nowoczesny dom z czarne okna industrialne - projekty domów

ELEWACJA DOMU Z CEGŁY W NOWOCZESNY DOM Z CZARNE OKNA INDUSTRIALNE - PROJEKTY DOMÓW

Elewacja domu jednorodzinnego w Krakowie na działce ze skarpą została zaprojektowana z cegły i wykorzystuje stolarkę aluminiową w kolorze czarnym antracytowym.  Projekt domu z pergolą drewnianą i dużym tarasem przy salonie to wygodne rozwiązanie na lato.   
duży taras weranda z pergolą w projekt domu na skarpie w Krakowie z industrialna stolarka okienna czarna przemysłowa

DUŻY TARAS WERANDA Z PERGOLĄ W PROJEKT DOMU NA SKARPIE W KRAKOWIE Z INDUSTRIALNA STOLARKA OKIENNA CZARNA PRZEMYSŁOWA

Duży taras drewniany z desek tarasowych jesion to pomysł na strefę relaksu koło domu jednorodzinnego. W tym domu na skarpie stworzono miejsce do wypoczynku na tarasie z pergola i weranda z drewna jasnego naturalnego. Projekt oświetlenia  elewacji z lampami LED to projekt nowoczesny w Krakowie.  Architekt Kraków zrobił dobry projekt domu jednorodzinnego na działce ze skarpą w Kraków
garaż pod  nowoczesnym domem na skarpie w krakowie i dekoracyjny mur oporowy to projekt od dobry architekt

GARAŻ POD NOWOCZESNYM DOMEM NA SKARPIE W KRAKOWIE I DEKORACYJNY MUR OPOROWY TO PROJEKT OD DOBRY ARCHITEKT

Spadek działki ze skarpą wykorzystano do schowania garażu który został zaprojektowany pod budynkiem. Dom jednorodzinny z garażem w piwnicy pod domen to pomysł na dom na działce ze skarpą w Krakowie. Dobry sprawdzony architekt Kraków zaproponował ciekawy pomysł elewacji domu jednorodzinnego. Bardzo ważnym elementem projektu domu nowoczesnego na skarpie są designerskie mury oporowe z donicami na kwiaty i deskami szalunkowymi. 
projekt dom jednorodzinny nowoczesny w Krakowie to dom na skarpie z garaż pod domem i garaż w skarpie

PROJEKT DOM JEDNORODZINNY NOWOCZESNY W KRAKOWIE TO DOM NA SKARPIE Z GARAŻ POD DOMEM I GARAŻ W SKARPIE

Mury oporowe to pomysł na zagospodarowanie działki ze skarpą. Dom na działce ze skarpą w Krakowie z garażem pod domem ma zaprojektowane schody terenowe do garażu i dodatkowo dekoracyjne mury oporowe z donicami na kwiaty i poodciskanymi deskami szalunkowymi . To designerski pomysł na nowoczesny dom typu stodoła na działce ze spadkiem. Projekty domów nowoczesnych w Krakowie wykonuje dobry architekt Kraków.
szara elewacja z oświetlenie elewacji z weranda w projekt domu nowoczesnego kraków

SZARA ELEWACJA Z OŚWIETLENIE ELEWACJI Z WERANDA W PROJEKT DOMU NOWOCZESNEGO KRAKÓW

Szara elewacja z tynkiem i dekoracyjny pas cegły na elewacji to pomysł na projekt nowoczesny. Projekt oświetlenia elewacji zakładał podświetlenie liniowe pasa cegły klinkierowej i punktowe mapy elewacyjne świecące góra i dół.  Pergola z drewna klejonego daje cień i dekoruje duży drewniany taras. Cały projekt domu nowoczesnego ma charakter industrialny i bryłę nowoczesna stodoła pomimo że projekt domu jest zrobiony na działka ze skarpą w Krakowie. Dobry sprawdzony architekt poradził sobie z projekt domu na trudnej działce. 

Nowoczesny projekt domu w Krakowie na skarpie. Garaż pod domem na skarpie to wykorzystanie działki ze spadkiem na schowanie garażu w terenie. Dom jednorodzinny nowoczesny prosty , dom stodoła, to pomysł na projekt z elewacją z cegły i czarnymi oknami aluminiowymi z podziałem na kwadratowe kwatery okienne o industrialnym wyglądzie. Dach domu jest pokryty blachą na rąbek stojący , antracytowy dach to pomysł na ciemny dach w oryginalnym kolorze . Dach z blachy pasuje do cegły na elewacji. 

Projekt elewacji obejmuje projekt oświetlenia elewacji. Nocna iluminacja zaprojektowana jest tak by podkreślić walory budynku. 

dom posiada duży taras drewniany z pergolą. W domu jednorodzinnym w Krakowie tworzy się weranda dająca cień i będąca miejscem wypoczynku w lecie. 

Dobry architekt Kraków zaprojektował dom tak by był funkcjonalny piękny. Dom na skarpie w Krakowie to nowoczesny dom z elewacja domu z cegły i szary tynk na elewacji. 

Projekty domów Kraków od dobry architekt Kraków to nowoczesny projekt dom jednorodzinny który jest ponadczasowy i z pomysłem na elewacje. 

Dom dzięki czarnej stolarce okiennej, beton architektoniczny i cegła na elewacji projekt domu nadaje mu charakter jaki powinien mieć dom industrialny w stylu dom nowoczesny projekt.