Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem oraz duże okna antracytowe i pomysłem na garaż pod budynkiem

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c. Architekt prowadzący: mgr inż. arch. Jakub Ludjan
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta. W projekcie zastosowano innowacyjną ekskluzywną włoską stolarkę okienną - drewnianą firmy: Pellegrini której dystrybutorem jest jmsSTUDIO.
Kategorie
Domy jednorodzinne Nowoczesna architektura
Masz pytania? Zadzwoń!
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
601-671-182

pon.-pt. 9:30-17:00

Proejkt nowoczesnego domu z płaskim dachem i garażem pod domem oraz dużymi oknami.

PROEJKT NOWOCZESNEGO DOMU Z PŁASKIM DACHEM I GARAŻEM POD DOMEM ORAZ DUŻYMI OKNAMI.

Bardzo efektownym i funkcjonalnym pomysłem w projekcie tego odważnego domu w Krakowie jest ukrycie garażu pod domem. Garaż pod budynkiem oszczędza miejsce na działce wykorzystuje duże fundamenty konieczne na działce na stoku. Działka ze spadkiem pozwoliła na ciekawe wykorzystanie terenu i schowanie garażu w terenie. Sam dom to bardzo nowoczesny i odważny projekt domu w Krakowie. Projekt inny niż wszystkie, nie jest to kolejny projekt typowy domu w Krakowie. Odwaga inwestora i pomysłowość architekta pozwoliły na stworzenie pięknej nowoczesnej architektury. Budynek to dom z płaskim dachem i dużymi oknami. Prosty i efektowny dom w Krakowie projekt.
prosty pomysł na ukrycie garażu pod budynkiem to projekt domu w Kraków

PROSTY POMYSŁ NA UKRYCIE GARAŻU POD BUDYNKIEM TO PROJEKT DOMU W KRAKÓW

W projekcie nowoczesnego domu zastosowano ciekawy pomysł na ukrycie garażu pod budynkiem. Ciekawym rozwiązaniem jest to że ściana - mur oporowy wjazdu do garażu jest wyprowadzona 110 cm ponad powierzchnię terenu i jednocześnie stanowi balustradę i dekoracyjne ogrodzenie posesji. Pomysł na wjazd do garażu jest bardzo ciekawy i efektowny wizualnie. Obniżająca się rampa tworzy luksusowy podjazd pod elegancką rezydencje, a garaż ukryty pod budynkiem wykorzystuje przestrzeń w piwnicach których powstanie było konieczne z racji na działkę na spadku na której powstał ten nowoczesny i oryginalny projekt budynku od architekt Kraków.
prosta i nowoczesna przeszklona elewacja w nowoczesny dom z płaskim dachem nie nowoczesna  stodoła

PROSTA I NOWOCZESNA PRZESZKLONA ELEWACJA W NOWOCZESNY DOM Z PŁASKIM DACHEM NIE NOWOCZESNA STODOŁA

Elewacja w tym nowoczesnym minimalistycznym projekcie domu w Krakowie to głównie duże przeszklenia  i ciemna antracytowa stolarka okienna ekskluzywnej włoskiej firmy Pellegrini  która zapewnia bardzo nowoczesny wygląd projektu elewacji. W oknach pięknie odbija się las i mamy wrażenie że elewacja jest zbudowana z bieli tynku i zieleni. Sam projekt domu jest prosty i minimalistyczny co dodatkowo potęguje prosty dach płaski na domu w Krakowie
projekt dużej rezydencji z płaskim dachem i oknami aluminiowo drewnianymi w Krakowie

PROJEKT DUŻEJ REZYDENCJI Z PŁASKIM DACHEM I OKNAMI ALUMINIOWO DREWNIANYMI W KRAKOWIE

Duże połacie ekskluzywnych okien włoskich firmy Pellegrini w kolorze antracytowym, pozwalają odbijać się w nich drzewom z pobliskiego lasu powodując że dom lepiej wtapia się w krajobraz. Prosta nowoczesna elewacja w białym kolorze z drewnianymi oknami w kolorze antracytowym świetnie komponuje się z ciepłym drewnianym tarasem.
projekt nocnego oświetlenia elewacji nowoczesny pomysł na oświetlenie domu z płaskim dachem Kraków

PROJEKT NOCNEGO OŚWIETLENIA ELEWACJI NOWOCZESNY POMYSŁ NA OŚWIETLENIE DOMU Z PŁASKIM DACHEM KRAKÓW

Projekt oświetlenia elewacji został wykonany tak by nie przeszkadzać domownikom. Przy projektowaniu oświetlenia nocnego elewacji ważne jest by nie doprowadzić do sytuacji w której  dom jest zbyt mocno oświetlony a lampy elewacyjne przeszkadzają w użytkowaniu budynku. Projekt oświetlenia elewacji nowoczesnego domu w Krakowie zakłada wykorzystanie światła pochodzącego z wnętrza domu, a jest to dom z dużymi przeszkleniami, oraz kilku dodatkowych lamp elewacyjnych oświetlających w nocy elewacje na której nie ma okien. Gdy w nocy w  domu nie jest włączone światło , można włączyć dodatkowe nocne oświetlenie budynku w postaci oświetlenia liniowego podkreślającego prostą formę budynku. 

Prosty, bardzo dobrze wkomponowany w teren projekt budynku z płaskim dachem. Jest to pomysł na nowoczesny projekt domu w którym garaż podziemny został ukryty pod budynkiem by wykorzystać działkę ze spadkiem. Budując na stoku, projekt zakładał, że w budynku będzie ukryty garaż schowany pod kondygnacją parteru. Wjazd do garażu po obu stronach ma mury oporowe, które tworzą bardzo ciekawą formę przestrzenną dla wjazd do garażu w formie designerskiej rampy - tunelu.

Sam budynek jest bardzo prostą bryłą z dachem płaskim. Dach płaski w projekcie domu jednorodzinnego w Krakowie jest często zabroniony w planie zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli architekt Kraków ma dobry pomysł to często da się zaprojektować dach płaski na terenie gdzie obowiązują dachy ze spadkiem. 

W projekcie zastosowano bardzo dużo przeszkleń, które nadają lekkości  budkowi i powodują że przestrzeń w domu wydaje się większa. Duże okna to piękne i jasne wnętrza w budynku, oraz możliwość otwarcia domu na świat zewnętrzny i zatarcia granicy pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem.

Część dzienna jest zaprojektowana tak że duże okna pozwalają wodzić na przestrzał przez dom. 

Dzięki temu siedząc na tarasie na froncie domu widzimy piękny las za domem. Dom została zaprojektowany tak by duże okna o designerskiej formie maksymalnie otwierały się na widok lasu który jest za domem. Projekt domu nowoczesnego pozwala z każdego pomieszczenia cieszyć się pięknym widokiem na las lub działkę. W domu zastosowano szereg tarasów na które można wyjść z pierwszej kondygnacji. Na tarasach zaprojektowano proste i nowoczesne balustrady szklane z tafli szkła. Są to balustrady szklane bez pochwytu które nadają lekkości i nowoczesnego wyglądu budynkowi. 

Projekt elewacji budynku jest bardzo prosty. Zastosowano jasny biały tynk który współgra z prostą bryłą i całym pomysłem na budynek z dużymi przeszkleniami o ekskluzywnym wyglądzie elewacji. 

W projekcie zastosowano bardzo nowoczesną stolarkę drewnianą włoskiej firmy Pellegrini która dostarcza bardzo wysokiej jakości stolarkę okienną dla nowoczesnych budynków. Stolarka okienna  Pellegrini została zaprojektowana w kolorze antracytowym co powoduje że świetnie wygląda na jasnej białej elewacji. Pomysłem na ocieplające budynek dodatki są eleganckie drewniane tarasy  w ciepłym kolorze. 

Projekt tego pięknego budynku o ponadczasowej formie będzie realizowany w Krakowie. Jeżeli szukasz sprawdzony architekt z Krakowa który zrobi dla ciebie dobry projekt domu , to wybór jmsSTUDIO architekt Kraków jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć.