Projekt małego domu modułowego na Śląsku, czyli mały dom modułowy z tarasem i drewnem na elewacji to idealny dom wypoczynkowy na wieś

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie , TEN DOM JEST NA SPRZEDAŻ - ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY !!
Kategorie
Domy jednorodzinne Nowoczesna architektura
Masz pytania? Zadzwoń!
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
601-671-182

pon.-pt. 9:30-17:00

Realizacja projektu domu modułowego OPTIMO

REALIZACJA PROJEKTU DOMU MODUŁOWEGO OPTIMO

Dom modułowy o powierzchni około 60m2 to świetny pomysł na dom na małą działkę. W sytuacji gdy trzeba budować przy granicy, można w domu modułowym zrezygnować z jednego okna i wtedy jedna ściana domu modułowego może być budowana 3 metry od granicy działki co jest ważne gdy budowa domu modułowego na małej działce wymaga zbliżenia domu modułowego do granicy.
Realizacja projektu domu modułowego OPTIMO

REALIZACJA PROJEKTU DOMU MODUŁOWEGO OPTIMO

Jasne drewno elewacyjne oraz pergola z jasnego drewna doskonale komponuje się z ciemną antracytową elewacją małego domu modułowego. Duże okno pozwala na wodny dostęp na taras drewniany a stolarka antracytowa świetnie komponuje się z ciemną elewacją. Dom dzięki neutralnej kolorystyce świetnie wpisuje się w krajobraz. 
Realizacja projektu domu modułowego OPTIMO

REALIZACJA PROJEKTU DOMU MODUŁOWEGO OPTIMO

Dom modułowy to bardzo dobra alternatywa do mieszkania w bloku. W cenie zakupu mieszkania 60m2  w bloku można zakupić niewielką działkę i wybudować na niej dom modułowy o powierzchni około 60 m2  z dachem z nowoczesnej blachy i dużą ilością drewna naturalnego na  elewacji oraz pięknym tarasem drewnianym. Dom modułowy to bardzo ekonomiczny pomysł na własny dom jednorodzinny na małe taniej działce.
Realizacja projektu domu modułowego OPTIMO

REALIZACJA PROJEKTU DOMU MODUŁOWEGO OPTIMO

Elementy drewniane w postaci pergoli z żaluzjami z naturalnego drewna w jasnym kolorze bardzo dobrze współgrają z ciemną antracytową elewacją nowoczesnego budynku modułowego. Budynek modułowy zastał zaprojektowany tak by bardzo dobrze komponował się z otoczeniem, i pomimo nowoczesnej bryły oraz ciemnego koloru był ciepły i zapraszający.
Realizacja projektu domu modułowego OPTIMO

REALIZACJA PROJEKTU DOMU MODUŁOWEGO OPTIMO

Mały domek modułowy na wsi na Śląsku to prosta i nowoczesna architektura o niebanalnym wyglądzie. Dach i jedna z elewacji budynku zostały wykończone antracytową blachą na rąbek stojący. Jest to bardzo eleganckie i ciekawe rozwiązanie. Dom modułowy w kolorze antracytowym z dodatkami z jasnego drewna naturalnego bardzo dobrze wpasowuje się w teren i można go wybudować jako dom na małą działkę. 
Realizacja projektu domu modułowego OPTIMO

REALIZACJA PROJEKTU DOMU MODUŁOWEGO OPTIMO

Dzięki spokojnej neutralnej kolorystyce budynek modułowy dobrze wpasowuje się w otoczenie. Dom modułowy w kolorze antracytowym z elewacją i dachem z blachy na rąbek stojący nie wyróżnia się w krajobrazie i doskonale wpisuje w wiejskie otoczenie. Dom modułowy w szarym kolorze ociepla naturalne drewno elewacyjne i taras oraz pergola drewniane w jasnym kolorze.

Tani szybki w budowie dom modułowy.

Dzisiaj prezentujemy zdjęcia z realizacji małego domu modułowego na wsi na Śląsku. Dom powstał na pięknej działce w otoczeniu zieleni. Jest to Dom pokazowy który powstał przy współpracy naszej pracowni z producentem domów modułowych nomadoM. 

Dom ten można będzie oglądać już za około 1-2 tygodnie gdy zakończą się prace wykończeniowe. 

Jest to dom modułowy model OPTIMO, nieduża zwarta bryła kryje bardzo funkcjonalne wnętrze. Dom jest idealnym rozwiązaniem dla młodych ludzi na pierwszy dom. może w nim wygodnie funkcjonować czteroosobowa rodzina. Dom modułowy OPTIMO pozwala też na zastosowanie go jako domu rekreacyjnego, cztero sezonowego, pod wynajem czy to w górach czy na Mazurach.

Dom modułowy jest dużo tańszy i szybszy w budowie od klasycznego domu w technologii murowanej czy szkieletowej. Po wykonaniu fundamentu, sam montaż domu zajmuje 2-3 dni. Dodatkowo dom modułowy Optimo pozwala na budowę bez fundamentów trwałych, tylko na fundamencie wkręcanym i ruszcie stalowym co pozwala na łatwe przywrócenie działki do stanu pierwotnego i w razie potrzeby dodatkowo przyspiesza budowę pomijając etap wykonywania klasycznych fundamentów który trwa  3-4 tygodnie na poczet 2-3 dni montażu ramy na fundamencie wkręcanym.

Wszystkich zainteresowanych zakupem takiego małego domu modułowego zapraszamy do kontaktu: +48 601 671 182

www.domy-modulowe.eu