Nowoczesny projekt dużej rezydencji z basenem i kuchnią zewnętrzną - to piękny projekt dużego domu na trudnej działce ze spadkiem pod Krakowem

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Domy jednorodzinne Nowoczesna architektura
Masz pytania? Zadzwoń!
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
601-671-182

pon.-pt. 9:30-17:00

Dużą przestrzeń rekreacyjną z basenem zewnętrznym trzema tarasami i pergolą drewnianą zaprojektowano na kilku poziomach by wykorzystać działkę ze spadkiem

DUŻĄ PRZESTRZEŃ REKREACYJNĄ Z BASENEM ZEWNĘTRZNYM TRZEMA TARASAMI I PERGOLĄ DREWNIANĄ ZAPROJEKTOWANO NA KILKU POZIOMACH BY WYKORZYSTAĆ DZIAŁKĘ ZE SPADKIEM

Strefa rekreacyjna jest bardzo duża i przestronna. Projekt rezydencji pod Krakowem posiad dwa duże tarasy dostępne z części dziennej i trzeci na dachu dostępny z górnej kondygnacji . Tarasy są ułożone w kilku poziomach  co nadaje rezydencji ciekawego wyglądu. Tarasy połączone są z basenem zewnętrznym który jest na odrębnym poziomie.  Willa jest bardzo nowoczesna i posiada prostu jasne elewacje oraz duże przeszklenia. Okna w kolorze antracytowym to dobry pomysł na elewację . Dodatkowo w projekcie tej ekskluzywnej rezydencji zastosowano pergole i żaluzje drewniane. 
Nowoczesny projekt rezydencji pod Krakowem na działkę ze spadkiem wykorzystuje stok by tarasowo ustawić budynek z basenem

NOWOCZESNY PROJEKT REZYDENCJI POD KRAKOWEM NA DZIAŁKĘ ZE SPADKIEM WYKORZYSTUJE STOK BY TARASOWO USTAWIĆ BUDYNEK Z BASENEM

Na bardzo trudnej działce o nieregularna kształcie  ze spadkiem zaprojektowano dużą rezydencje o bardzo ciekawym wyglądzie. Rezydencja została zaprojektowana tarasowo, tak by wykorzystać upad działki. Projekt rezydencji został rozłożony na kilku poziomach i rozbity na kilka brył. Bryła główna budynku ma dach dwuspadowy , a pozostałe części to bryły proste z tarasami na dachach.  Basen jest najniżej położonym poziomem i jest z dwóch stron osłonięty budynkiem a z pozostałych dwóch otwiera się na widok.  Z części dziennej można wyjść na duży zadaszony taras z kuchnią zewnętrzną.  Jest to projekt ekskluzywnej rezydencji pod Krakowem z jasnymi elewacjami.
Duże efektowne okna i ciekawy pomysł na pergole i żaluzje drewniane to projekt prostej dużej  rezydencji pod Krakowem

DUŻE EFEKTOWNE OKNA I CIEKAWY POMYSŁ NA PERGOLE I ŻALUZJE DREWNIANE TO PROJEKT PROSTEJ DUŻEJ REZYDENCJI POD KRAKOWEM

Projekt rezydencji z dwoma dużymi tarasami z drewnianymi pergolami i kuchnią zewnętrzną pozwala na wygodne zejście do basenu zewnętrznego.  Basen jest na niższym poziomie niż tarasy co pozwala wykorzystać spadek działki.  Duże przeszklenia pozwalają wygodnie komunikować wnętrze budynku i strefę dzienną z tarasem.  Bryła domu jest jasna a projekt domu prosty i nowoczesny wygląda bardzo efektownie. Jest to luksusowa willa podmiejska w okolicy Krakowa
Projekt willi z basenem pod Krakowem z dużą kuchnią zewnętrzną na zadaszonym tarasie z żaluzją drewnianą.

PROJEKT WILLI Z BASENEM POD KRAKOWEM Z DUŻĄ KUCHNIĄ ZEWNĘTRZNĄ NA ZADASZONYM TARASIE Z ŻALUZJĄ DREWNIANĄ.

Projekt dużej willi z zadaszonym tarasem z letnią kuchnią zewnętrzną pozwala na wygodne organizowanie biesiad i wypoczynku. Taras dla stworzenia przytulnej atmosfery został wygrodzony pionową żaluzją drewnianą w formie pergoli.  Z tarasu można łatwo dostać się nad duży basen przy rezydencji z którego otwiera się widok na okolicę.  Rezydencja posiada duże przeszklenia dzięki którym wnętrza będą jasne. 
Pomysł na elewacje nowoczesnej rezydencji to połączenie jasnego tynku z drewnem i ukrycie bramy garażowej

POMYSŁ NA ELEWACJE NOWOCZESNEJ REZYDENCJI TO POŁĄCZENIE JASNEGO TYNKU Z DREWNEM I UKRYCIE BRAMY GARAŻOWEJ

Elewacja frontowa została zaprojektowana w taki sposób by optycznie pomniejszyć duży budynek rezydencji pod Krakowem. Prostota zastosowanych materiałów - tynk i drewno elewacyjne pozwoliła na uzyskanie bardzo efektownej i lekkiej elewacji.  Dzięki drewnianej dekoracji udało się zgrabnie ukryć optycznie  bramę garażową .  Strefa wejścia do domu jest zadaszona przez część tarasu dostępnego z piętra. 
Projekt dużej willi z kilkoma tarasami i kuchnią zewnętrzną pod dachem z pergolą i jasna elewacją pod Krakowem

PROJEKT DUŻEJ WILLI Z KILKOMA TARASAMI I KUCHNIĄ ZEWNĘTRZNĄ POD DACHEM Z PERGOLĄ I JASNA ELEWACJĄ POD KRAKOWEM

Kuchnia zewnętrzna na tarasie w dużej willi to wygodny sposób na obsługę letnich przyjęć ogrodowych. Kuchnia zewnętrzna jest umieszczona pod zadaszeniem na którym jest taras dostępny z górnej kondygnacji.  Willa została zaprojektowana na  działce ze spadkiem. Jasne elewacje powodują że architektura wydaje się lekka co podkreśla jej efektowność.

Dzisiaj prezentujemy projekt dużego nowoczesnego domu na działce ze spadkiem pod Krakowem. 

Dom składa się z kilku brył. Z podstawowej bryły budynku z dachem dwuspadowym oraz brył pobocznych z tarasami na dachach. 

Spadek działki wykorzystano jako jej atut dla tarasowego zaprojektowania budynku, basenu i przestrzeni do rekreacji. 

Projekt tej rezydencji z racji na dużą bryłę i rozłożystość inwestycji został opracowany tak by elewacje były w jasnych kolorach. 

W projekcie zastosowano szereg dekoracyjnych elementów drewnianych jak: pergole drewniane, drewniane okładziny elewacji czy drewniane tarasy. 

Przy domu została zaprojektowana duża cześć wypoczynkowa, ulokowana na kilku tarasach. Na jednym z zadaszonych tarasów zaprojektowano wygodną kuchnię zewnętrzną. Wszystkie tarasy są zlokalizowane tak by był z nich łaty dostęp do basenu zewnętrznego z którego roztacza się widok na okolicę. 

Jest to projekt efektownej rezydencji gdzie trudną działkę na stoku wykorzystano jako atut.