Nowoczesny projekt dwóch domów rekreacyjnych na działce ze spadkiem nad jeziorem na Mazurach z prywatną strefą relaksu SPA i dużymi tarasami z widokiem

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Nowoczesna architektura Budynki usługowe Domy modułowe
Masz pytania? Zadzwoń!
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
601-671-182

pon.-pt. 9:30-17:00

Domy rekreacyjne z elewacjami z cegły i dużymi tarasami oraz oknami antracytowymi na Mazurach to projekt architektów z Krakowa

DOMY REKREACYJNE Z ELEWACJAMI Z CEGŁY I DUŻYMI TARASAMI ORAZ OKNAMI ANTRACYTOWYMI NA MAZURACH TO PROJEKT ARCHITEKTÓW Z KRAKOWA

Dwa domy z elewacja z cegły i dużymi przeszkleniami tworzą zespół zabudowy rekreacyjnej na Mazurach.  Domy zaprojektowano na działce ze spadkiem nad jeziorem w taki sposób by stworzyć przestrzeń prywatną dla mieszkańców
Projekt nowoczesnego domu z cegły z zadaszonym tarasem i wiatą to pomysł na dom wypoczynkowy na Mazurach

PROJEKT NOWOCZESNEGO DOMU Z CEGŁY Z ZADASZONYM TARASEM I WIATĄ TO POMYSŁ NA DOM WYPOCZYNKOWY NA MAZURACH

Dom rekreacyjny na mazurach zaprojektowano w taki sposób by był połączony z dużą wygodną wiatą do parkowania samochodu i pięknym zewnętrznym tarasem który jest częściowo zadaszony. Żaluzje pionowe zewnętrzne w kolorze antracytowym zapewniają prywatność i doskonale pasują do elewacji z cegły .  Domy posiadają duże okna w kolorze antracytowym przez co wnętrz są jasne i przestronne .  Dom rekreacyjny został zaprojektowany na działce ze spadkiem na Mazurach nad jeziorem.  Spadek działki wykorzystano do ukrycia pod budynkiem kondygnacji w której schowano część rekreacyjną z mini SPA z sauną i balią.
Dwa ceglane domy wypoczynkowe na Mazurach nad jeziorem z tarasami i SPA na spadku terenu

DWA CEGLANE DOMY WYPOCZYNKOWE NA MAZURACH NAD JEZIOREM Z TARASAMI I SPA NA SPADKU TERENU

Dwa domy ceglane obok siebie to projekt zabudowy rekreacyjnej całorocznych domów pod wynajem na działce nad jeziorem na Mazurach. Projekt domów z dużymi oknami i antracytową stolarką okienną. Duży taras i strefa dzienna pozwalają cieszyć się widokiem. Przy domu z cegły zaprojektowano strefę rekreacji z sauną .
Rekreacyjny dom na Mazurach nad jeziorem to projekt domu z cegły z sauną i balią z efektownymi dużymi przeszkleniami w kolarze antracytowym

REKREACYJNY DOM NA MAZURACH NAD JEZIOREM TO PROJEKT DOMU Z CEGŁY Z SAUNĄ I BALIĄ Z EFEKTOWNYMI DUŻYMI PRZESZKLENIAMI W KOLARZE ANTRACYTOWYM

W projekcie dwóch domów rekreacyjnych zastosowano bardzo duże przeszklenia na ścianach skierowanych w stronę widoku na jezioro i okolicę. W kondygnacji przyziemia zaprojektowano część rekreacyjną z sauną, balią i  tarasem wypoczynkowym. Duże przeszklenia w systemie antracytowej stolarki aluminiowej dają efekt lekkości .  Ten oryginalny projekt nowoczesnych domów z cegły z dużymi oknami i kilkoma tarasami to pomysł na ciekawe domy rekreacyjne nad jeziorem.  Bardzo dobry efekt daje nocne podświetlenie tarasów i elewacji dzięki któremu projekt dostaje lekkości i przestrzenności . 
Prosty i nowoczesny dom z cegły na Mazurach nad jeziorem to projekt domu od architekt Kraków

PROSTY I NOWOCZESNY DOM Z CEGŁY NA MAZURACH NAD JEZIOREM TO PROJEKT DOMU OD ARCHITEKT KRAKÓW

Prosty nowoczesny dom z cegły typu nowoczesna stodoła został połączony z częścią dzienną z płaskim dachem która przechodzi w taras wydzielony optycznie pionową żaluzją stalową zewnętrzną dla zachowania prywatności osób wynajmujących dom rekreacyjny.  Dzięki połączeniu nowoczesnej stodoły z dodatkową prostą bryłą i dużym zadaszonym tarasem otrzymano całkiem nowy kształt domu z cegły o bardzo ciekawej rozłożystej sylwetce dopasowanej do działki ze spadkiem na Mazurach.
Rekreacyjny dom na Mazurach z pomysłem na szklany łącznik przewiązkę z elewacją z cegły

REKREACYJNY DOM NA MAZURACH Z POMYSŁEM NA SZKLANY ŁĄCZNIK PRZEWIĄZKĘ Z ELEWACJĄ Z CEGŁY

Dwa domy rekreacyjne z cegły pod wynajem zostały zaprojektowane  tak by były połączone szklaną oranżerią co pozwala przejść między nimi w czasie niepogody jeżeli wynajmuje je jedna grupa osób.  Zaprojektowanie dwóch mniejszych domów pozwala zapewnić większą prywatność. 

Mamy przyjemność zaprezentować nasz nowy projekt domów rekreacyjnych na mazurach. Dwa domy z cegły zostały zaprojektowane jako całoroczne domy wypoczynkowe pozwalające cieszyć się pięknem krajobrazu. 

Domy z cegły zaprojektowano na działce z mocnym spadkiem terenu który wykorzystano na stworzenie dodatkowego poziomu ze strefą wypoczynku z sauną i balią. Oba domy są zaprojektowane tak by wypoczywajace w nich osoby miały maksymalny możliwy poziom prywatności. Domy zaprojektowano z cegły z dachami z czerwonej dachówki by nawiązać do tradycyjnej zabudowy regionalnej. 

Dziąłka ze spadkiem jest zlokalizowana na Mazurach nad jeziorem co jest atrakcyjną lokalizacją dla budowy nowoczesnego domu pod wynajem.

Domy mają piękną antracytową stolarkę okiennna która wspólłgra z elewacjami z cegły. Projekt domów zakłada też budowę dużych ratasów i przeszklonych stref dzienych które pozwalają na otwarcie ich i zatrarcie granicy między wnętrzem budynku a otaczającym go terenem .

Bardzo ważnym elementem jest też projekt oświetlenia elewacji. Projekt noicnej iluminacji pozwala na wydobycie dodatkowych walorów elewacji  z cegły gdy już zapada zmrok. 

Same budynki mogą być wykonane w technologii modułowej co znacznie przyspiesza budowę takiego obiektu. Technologia modułowa np firmy nomadM pozwala ograniczyć koszty i przeprowadzić budowę sprawniej oraz szybciej. 

NomadoM domy modyłowe to badzo dobra alternatywa dla klasycznego budownictwa w technologiach tradyzyjnych.