Projekty hal i magazynów

Projekt Nowoczesny Budynek Biurowy oraz Hala Przemysłowa Produkcyjna i Magazynowa na Śląsku w okolicy Katowic

Prosta nowoczesna forma budynku w połączeniu z ciekawym pomysłem na elewacje to świetny pomysł na projekt budynku biurowego przy hali produkcyjnej magazynowej.

Funkcjonalne biuro open space z hala stalowa i magazynem

Projekt biura z magazynem i halą produkcyjną

Projekt elewacji budynku biurowego zgrywa się z elewacjami hali, przy której budynek jest projektowany. Całość zabudowy wygląda bardzo prosto i elegancko.

Projekt oświetlenia nocnego elewacji budynku biurowego podkreśla piękny wygląd budynku. Iluminacja budynku jest ważna by biurowiec efektownie wyglądał tak w dzień jak i w nocy po podświetleniu elewacji.

Pionowe żaluzje - są dekoracyjnym elementem elewacji który przykuwa uwagę do budynku i wprowadza fajny rytm, dla którego duże przeszklenie fasady staje się eleganckim tłem.

Funkcjonalne biuro open-space z halą stalową i magazynem

Budynek biurowy nie jest duży, ale bardzo funkcjonalnie rozwiązany. W centrum budynku znajduje się klatka schodowa stanowiąca mocną bryłę zamknięta w lekkim szklanym budynku. Wszystkie kondygnacje w budynku biurowym są zaprojektowane jako przestrzenie open-space by umożliwić ich łatwą konwersje do dowolnego przeznaczenia i by mogły się zmieniać zgodnie ze zmieniającym się zapotrzebowaniem na powierzchnię biurową w firmie, która buduje ten budynek biurowy na Śląsku koło Katowic.

Ekskluzywny budynek biurowy z nowoczesna elewacja

Ekskluzywny budynek biurowy z nowoczesną elewacją

W projekcie tego budynku usługowego biurowego zastosowano system fasadowej stolarki aluminiowej z bardzo delikatnymi podziałem i dużymi taflami szkła. Dzięki temu budynek wygląda jak bardzo ekskluzywny budynek biurowy z nowoczesnym pomysłem na elewacje.

Projekt budynku biurowego na śląsku z halą magazynową

Projekt nowoczesnego budynku biurowego zaprojektowano w taki sposób by dobrze pasował do hali przemysłowej, której elewacje zaprojektowano jako proste elewacje wykończone płytami warstwowymi w kolorze antracytowym i w ciekawym układzie. Biurowiec elegancko łataczy się z budynkiem hali. Lekka struktura i rozczłonkowana bryła budynku biurowego powodują, że wygląda on bardzo lekko i ekskluzywnie. Elegancki pomysł na elewacje z wykorzystaniem żaluzji stalowych ustawianych w pionie to rozwiązanie nadające dynamizmu i lekkości szklanej elewacji w systemie aluminiowej fasady. 

Projekt budynku biurowego na slasku z hala magazynowa

Prosty nowoczesny projekt budynku biurowo usługowego w górach

nowoczesny projekt budynku biurowo uslugowego w gorach

Projekt nowoczesnego budynku biurowego nawiązującego do architektury regionalnej

Strefę wejścia do biurowca zaprojektowano z dużym przeszkleniem i wykończono detalami nawiązującymi do architektury regionalnej. Wejście jest proste, efektowne i reprezentacyjne. Budynek został zaprojektowany w taki sposób by nie sprawiał wrażenia zbyt monumentalnego. 

Elewacja frontowa nowoczesnego biurowca składa się z kilku sekcji. część jest mocno przeszklona by podkreślić wejście do budynku a druga część elewacji zaprojektowana jest jako lite pełne ściany wykończone tynkiem w celu ochrony przed hałasem i zgiełkiem docierającym do budynku z zewnątrz.

Projekt nowoczesnego budynku biurowego architektura regionalna

Nowoczesny budynek usługowo biurowy

Ciekawym pomysłem w projekcie nowoczesnego budynku biurowego jest podzielenie dużej bryły budynku na mniejsze by nadać mu lekkości. By w budynku było dużo światła zastosowano w nim dużą powierzchnię okien. Ciemna stolarka aluminiowa to efektowne rozwiązanie i dekoracja elewacji.

 

nowoczesny budynek usługowo biurowy